OBÓZ INTEGRACYJNY 2017

Zgodnie z wieloletnią tradycją naszej szkoły organizujemy obóz integracyjny. Do udziału w obozie zaproszeni są także uczniowie starszych klas – liczymy na wasz udział. To dzięki wam nowo przyjęci uczniowie mają szansę dobrze poznać szkołę jeszcze przed pierwszym dzwonkiem.

W trakcie obozu przewidywane są piesze wycieczki górskie (Śnieżka, Szrenica, Śnieżne Kotły, przełęcz Karkonoska) oraz autokarowe (przykładowo: Kościół Pokoju w Świdnicy, Światynia Wang w Karpaczu, Obóz Gross Rosen w Rogoźnicy, zamek Książ, sztolnie uranowe w Kowarach).

Termin: 20 – 26 sierpnia 2017

Miejsce: Przesieka (k. Jeleniej Góry – Karkonosze)

Zakwaterowanie i wyżywienie: DW „Zielona Gospoda”

Koszt: 800 zł

Do pobrania karta kwalifikacyjna 

I informację wstępne o wyjeździe:

OBÓZ  INTEGRACYJNY

Obóz integracyjny, czyli pierwszy rozdział nowej szkoły. 
Sprawdź, dlaczego warto pojechać!

 

Po pierwsze wyjazd integracyjny jest niepowtarzalną okazją nawiązania nowych przyjaźni. Zazwyczaj większość przyjętych kandydatów kończy różne gimnazja i nie zna się nawzajem. Dlatego też sądzę, że jest to świetna możliwość dla Was, aby spędzić chociaż tydzień poznając się wzajemnie, tym bardziej że najczęściej około 90% nowo przyjętych uczniów decyduje się na wyjazd.
 
Obóz integracyjny to także świetna okazja, aby poznać szkołę oraz nauczycieli. Co roku część z nich bierze czynny udział w wycieczce. Poza tym, tradycją szkoły jest to, że na wyjazd decyduje się wielu obecnych uczniów i absolwentów. Należy wiedzieć, że służą oni wszyscy chętnie radą i pomocą. Pan Dyrektor zawsze wyczerpująco odpowiada na wszelkie pytania, a uczniowie (tak jak podczas spotkań informacyjnych) chętnie przekazują najbardziej interesujące ciekawostki i opowieści na temat szkoły

Nie zapominajcie, że obóz to także moc niezapomnianych wrażeń podczas tzw. otrzęsin. Każda szkoły musi mieć przecież swoją tradycję. Co wymyślimy tym razem? Trudne ćwiczenia fizyczne, wyczerpującą nocną wyprawę czy może zestaw pytań, na które odpowiedź musi znać każdy Jeziorak? Bez względu na odpowiedź, gwarantujemy moc zabawy i cudownych wrażeń.

A na koniec pamiętajcie, że przede wszystkim obóz integracyjny to osiem dni rewelacyjnych przeżyć, górskich wędrówek (na wielu poziomach umiejętności!) i wycieczek. To będzie idealny koniec wakacji, który delikatnie wprowadzi w licealny nastrój. Przekonacie się już w sierpniu!